Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві ОСББ отримують допомогу з міського бюджету на заходи з енергозбереження
Понеділок, 02 жовтня 2017 10:53

В Мукачеві ОСББ отримують допомогу з міського бюджету на заходи з енергозбереження

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На черговій сесії міськради депутати внесли зміни до рішення «Про затвердження Програми « Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2015-2018 роки» (нова редакція)».

Змінами визначено, що проведення ремонтних робіт в житлових будинках, де створилися ОСББ, здійснюється на умовах співфінансування мешканців, на підставі акту обстеження складається перелік заходів, визначається обсяг та вид робіт з проведення ремонту багатоквартирного будинку, складається кошторис.

Джерелом фінансування на проведення робіт є кошти міського бюджету та інші джерела не заборонені чинним законодавством, в тому числі внесків об’єднань співвласників ОСББ. Обсяг фінансування з міського бюджету для одного ОСББ встановити в розмірі до 65 тис. грн. один раз протягом дії програми.

Кошти ОСББ зможуть отримати на модернізацію, реконструкцію, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень; реконструкцію, ремонт і модернізація всіх інженерних мереж і обладнання у будинку;утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей);модернізація систем освітлення під’їздів; модернізація та утеплення стін фасаду.

Мукачівська міськрада

Прочитано 350 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація