Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Керівництво міста провело прийом громадян
Вівторок, 03 жовтня 2017 15:41

Керівництво міста провело прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян провів сьогодні міський голова Андрій Балога в приміщенні малого залу міськвиконкому. Наразі змінено графік проведення прийому керівництвом міста – заступники міського голови приймають містян в перший та третій понеділок місяця, міський голова – у перший та третій вівторок місяця. Попередній запис на особистий прийом громадян до керівників Мукачівської міської ради та виконкому здійснюється у Центрі надання адміністративних послуг щоденно (крім вихідних та святкових днів) з понеділка по п'ятницю з 9-00 до 18-00 год.

Мешканець бульвару Юрія Гойди звернувся з питанням тарифів на житлово-комунальні послуги, які встановила приватна обслуговуюча компанія. Міський голова вкотре пропонує як варіант створення в багатоповерхівках ОСББ. При цьому саме співвласники самостійно визначають розмір внесків та платежів на утримання та капітальний ремонт будинку. В свою чергу місто й фінансово підтримує створення ОСББ. Так, минулого четверга на черговій сесії міськради депутати внесли зміни до рішення «Про затвердження Програми « Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2015-2018 роки». Кожна структура зможе отримати кошти и на модернізацію, реконструкцію, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень; реконструкцію, ремонт і модернізація всіх інженерних мереж і обладнання у будинку;утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей);модернізація систем освітлення під’їздів; модернізація та утеплення стін фасаду. Йдеться про допомогу у розмірі 65 тисяч гривень. Нещодавно усвідомлюючи переваги об'єднання співвласників багатоквартирних будинків, мешканці 46 будинку по вулиці Свято-Михайлівська прийняли правильне рішення, створивши ОСББ. Тому міський голова запропонував мешканцям і цієї багатоповерхівки скористатися цим правом. Щодо бульвару Гойди – то інфраструктуру коштом міського бюджету тут вже оновлюють: триває капремонт проїздів, в планах і розвиток спортивної інфраструктури.

Представники одного з підприємств міста на прийомі пропонували облаштувати обмежувач великогабаритного транспорту на вулиці Ужгородській таким чином, щоби це не завадило діяльності підприємств, які працюють на цій вулиці. Наразі в першу чергу обмежувачі будуть встановлювати на вулицях Івана Франка та Свалявській. Щодо Ужгородської – будуть шукати компромісного рішення.

Також на прийомі йшлося про ремонт проїздів, дахів. Всі звернення взято на контроль міською владою, керівникам структурних підрозділів міськвиконкому дано відповідні доручення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 486 разів

ГАЛЕРЕЯ