Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Влада Мукачева закликає містян створювати ОСББ
Вівторок, 24 жовтня 2017 15:53

Влада Мукачева закликає містян створювати ОСББ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Для цього місто прийняло програми підтримки об’єднань співвласників багатоповерхових будинків.

Керівництво міста проводить підтримку ОСББ міста для того, щоби мешканці багатоповерхівок об'єднувалися заради спільного утримання власних помешкань. Так, влада виділяє кошти на капітальний ремонт дахів, утеплення фасадів, внутрішньоквартальних проїздів, інженерних мереж, насамперед, для багатоповерхівок, де створено ОСББ. 65 тисяч гривень ОСББ може отримати коштом програми « Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2015-2018 роки».

Саме питання ремонтів багатоповерхівок – одне з найбільш актуальних з якими на прийом до міського голови приходять містяни. Так було й сьогодні. Наразі в Мукачеві створено та діють 42 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, ще 6 - в стадії створення та реєстрації. Тому влада закликає містян й надалі бути активними - мешканці багатоквартирних будинків зможуть самостійно управляти власним будинком, обирати постачальників послуг та відмовлятися від них у разі неякісного обслуговування. А вже з наступного року в Мукачеві в першу чергу ремонтуватимуть дахи та внутрішньоквартальні проїзди там, де створено ОСББ.

Також в місті діє "Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження багатоквартирних будинків у м. Мукачево на 2016-2020 рр.". Минулоріч такою можливістю скористалося ОСББ міста для ремонту дахів та іншої інфраструктури. Всього використано 186,5 тис.грн. Місто гарантує повернення 55% цього кредиту коштом програми, ще 40% можна повернути коштом державної програми «теплі кредити».

Мукачівська міськрада

Прочитано 568 разів

ГАЛЕРЕЯ