Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку
Вівторок, 24 жовтня 2017 18:22

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

1. Про внесення змін у структуру та штат виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

2. Про створення Мукачівської міської комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мукачівської міської ради Закарпатської області.

3. Про затвердження «Програми благоустрою міста на 2017 рік» в новій редакції.

4. Про внесення змін в «Програму підтримки ММКП «Мукачівводоканал»

на 2017 рік».

5. Про скасування рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

6. Про затвердження нового складу комісії з питань залучення коштів пайової участі замовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Мукачева.

7. Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2017 рік.

8. Про Програму розробки комплексної стратегії сталого енергетичного розвитку міста Мукачева на 2017 рік.

9. Про затвердження Програми «Співфінансування придбання та облаштування житла для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей».

Дозвіл на оприлюднення регул. акту:

10. Про внесення змін в Положення про порядок залучення коштів замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Мукачева.

Прочитано 482 разів

ГАЛЕРЕЯ