Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві створено «Інклюзивно-ресурсний центр
Четвер, 26 жовтня 2017 10:31

В Мукачеві створено «Інклюзивно-ресурсний центр

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Рішення про створення Мукачівської міської комунальної установи

«Інклюзивно-ресурсний центр» Мукачівської міської ради сьогодні прийнято на черговій сесії міськради. Його створено з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, у тому числі у професійно-технічних навчальних закладів, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводу.

Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради визначено уповноваженим органом управління комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».

Фахівці закладу проводитимуть комплексну оцінку з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, розроблятимуть рекомендацій щодо програми навчання, особливостей організації психолого-педагогічної допомоги відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини. Також вестимуть реєстр дітей, які пройшли комплексну оцінку і перебувають на обліку в центрі, надаватимуть консультацій педагогічним працівникам з питань організації інклюзивного навчання.

Мукачівська міськрада

Прочитано 740 разів

ГАЛЕРЕЯ