Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Європейські фахівці долучаться до розробки програми організації руху в Мукачеві
П'ятниця, 22 січня 2016 15:52

Європейські фахівці долучаться до розробки програми організації руху в Мукачеві

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В місті планують розробити програму організацію руху, в якій будуть враховані потреби водіїв, пішоходів, велосипедистів - і все заради підвищення безпеки руху. Сьогодні в міській раді відбулася зустріч міського голови Андрія Балоги з Горватом Фрідєшем, угорським інженером дорожнього господарства, експертом з планування та організації руху. Участь в нараді також взяли й перший заступник міського голови Ростислав Федів, депутат облради Ернест Нусер.

Андрій Балога зазначив, що  для Мукачева необхідно прийняти програму  організації руху, адже за останні роки кількість транспорту в місті суттєво зросла. Також є необхідність враховувати при цьому потреби людей з обмеженими можливостями. У зв’язку з популяризацію велоруху програма буде  враховувати потреби і велосипедистів.

«Ми звернулися саме до угорських фахівців, адже в країні на високому рівні організовано в містах  рух транспорту. В Мукачеві суттєво за останні 20 років зросла кількість транспорту, і треба вже сьогодні діяти на випередження, щоби в нас не виникало транспортного колапсу. Не вистачає й місць для паркування. Всі пропозиції щодо організації руху транспорту, нові проекти будуть враховані й і в генплані міста», - зазначив міський голова.

Угорські фахівці зауважили, що подібні проблеми є і в багатьох містах Угорщини. В тому числі й з браком з паркувальних місць, недотримання водіями правил паркування. В угорських містах проблему організації руху вирішують комплексно. «В цьому ми готові допомогти й в Мукачеві. Це старовинне місто. Воно потребує нових транспортних розв язок, вирішення інших нагальних питань в організації руху», - зазначив Горват Фрідєші.

В ці дні фахівці розпочинають вивчення як організований рух в місті. Опісля планують приступити до розробки відповідної програми.

Мукачівська міськрада

 

Прочитано 598 разів

ГАЛЕРЕЯ