Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві відзначили День Соборності України
П'ятниця, 22 січня 2016 16:52

В Мукачеві відзначили День Соборності України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні в Мукачеві з нагоди Дня Соборності України відбулися урочисті збори. Участь в заході взяло керівництво міста, депутатський корпус, представники інститутів громадянського суспільства.

 

З вітальним словом до громади міста звернувся міський голова Андрій Балога.

«Країна переживає складні часи. Ми пишаємося учасниками АТО, нашим воїнами та волонтерами, які забезпечують мир та злагоду на нашій землі. Впевнений: лише спільними зусиллями наше місто, край, держава стануть успішними.  Над цим всі ми маємо працювати», - зазначив Андрій Балога.

Привітав мукачівців  і депутат облради Золтан Ленд’єл. «Це важливе свято для всіх нас. Ми завжди міряли про свою державу, мову, ми за це боролися. І нині її обороняють. Треба вірити в державу, адже ми – її громадяни мають її творити, а не офшорні олігархи».

Міський голова Андрій Балога та військовий комісар Ігор Гусєв вручили державні та військові відзнаки мужнім воїнам та родичам загиблих в АТО.

Так, медаль «Захисник Вітчизни» вручено Євстратьєву Роману, Богушу Дмитру, Басарабу Золтану, Борейчуку Ігорю, Волошину Руслану, Горані Ярославу, Дзямку Віктору, Дочинцю Василю, Лютеру Івану.

Почесними грамотами виконавчого комітету Мукачівської міськради нагороджено ряд мукачівців.

Опісля виступив хоровий колектив «Відгомін», активними учасниками якого є представники громадських обєднань «Союзу українок» та товариства «Просвіта» ім.Т. Шевченка.

Мукачівська міськрада

Прочитано 927 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація