Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Вже15 тисяч мешканців міста отримали картку мукачівця
Вівторок, 07 листопада 2017 09:21

Вже15 тисяч мешканців міста отримали картку мукачівця

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Один з найуспішніших в Україні проектів з впровадження муніципальних карток – «Картка мукачівця» – став можливим завдяки активній співпраці Ощадбанку та Мукачівської міської ради.

Вже понад 15 тисяч мешканців Мукачева в повсякденному житті користуються карткою мукачівця від Ощадбанку і мають доступ до сервісів, передбачених у рамках проекту. Вона випускається на базі платіжної картки Mastercard, є багатофункціональним фінансовим інструментом і ключем до соціальних програм, містить прізвище та фото користувача.

Містяни отримують на картку заробітну плату, пенсії, соціальні та інші виплати, здійснюють розрахунки в торговельній мережі та онлайн-платежі, користуються веб- і мобільним банкінгом «Ощад 24/7», мають право придбавати ліки в аптеках, відвідувати культурно-розважальні заклади міста зі знижками. Пенсіонери можуть сплачувати карткою за комунальні послуги в касах Ощадбанку без комісії.

Картка є безконтактною, а це означає, що користуватись нею ще зручніше. Досить прикласти картку до пристрою, що зчитує безконтактні платежі, і покупки оплачено.

У вересні функціонал картки поповнився транспортним додатком для безготівкового проїзду в міських автобусах. У 20 міських автобусах працюють турнікети, які приймають і картки мукачівця. На картку здійснюється зарахування певної кількості поїздок для пільговиків, а непільгові категорії зможуть просто оплачувати нею проїзд. З 01.01.2018 року проїзд в міських автобусах для пільговиків буде можливий лише за наявності картки мукачівця.

Також планується, що на картці буде встановлено медичний та освітній додаток. Медичний додаток буде застосовуватись як електронна картка пацієнта, для пільгових рецептів, для отримання допомоги коштом міської програми «Додатковий соціально-медичний захист мукачівців». Освітній додаток міститиме учнівський електронний квиток, електронний щоденник. Сервіс має дуже насичений функціонал – від проходу до школи через турнікет до «персонального кабінету» з електронним щоденником.

Важливо, що випуск карток мукачівця для містян є безкоштовним. Для оформлення картки необхідно пред’явити паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення або інший документ, що підтверджує пільги (за наявності).

У разі бажання оформити картку та користуватись усіма її перевагами мукачівці можуть звертатись до відділень Ощадбанку за адресами:

вул. Ярослава Мудрого, 11;

вул. Росвигівська, 7, прим. 34;

вул. Пушкіна, 12, прим. 37;

вул. Возз’єднання, 23, прим. 11;

вул. Берегівська, 3;

вул. Графа фон Шенборна, 49/2;

вул. Червоноармійська. 7-а, прим. 39;

вул. Осипенка, 35-а, прим. 24;

вул. Лавківська, 1-б;

вул. І. Зріні, 115.

Прочитано 318 разів

ГАЛЕРЕЯ