Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Керівництво Мукачева провело прийом громадян
Вівторок, 07 листопада 2017 15:54

Керівництво Мукачева провело прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян в міській раді провів міський голова Андрій Балога. Напередодні – в понеділок прийом проводили заступники міського голови, тому з більшості проблемних питань, з якими зверталися містяни вже дано доручення на виконання.

Керівник громадського об’єднання «Мукачево МОТО» Роман Черепаня звернувся з проханням підтримки мотокросу в місті. Також відзначив, що влада вже допомагає у проведенні змагань. Так, нещодавно пройшли змагання за кубок Мукачева з мотоциклетного кросу.

Для проведення змагань повністю оновлено стару мотоциклетну трасу у мікрорайоні Паланок. Траса протяжністю 1,5 кілометра буде постійно діючою і тут проводитимуться змагання і в майбутньому. Влада міста й надалі підтримуватиме проведення кубку, який стане традиційним.

Мешканці вулиці Сорочі поскаржилися на те, що після тимчасового зняття обмежувача проїзду великогабаритного транспорту в мікрорайоні Підгоряни ситуація з аварійністю погіршилася. Через проїзд транспорту руйнується не тільки покриття дороги, створюються незручності для мешканців мікрорайоні. Обмежувач було демонтовано тимчасово – на період ремонту об’їздної по вулиці Пряшівській. Мешканці мікрорайону отримали запевнення, що вже найближчим часом його буде знову встановлено.

З інших питань, які озвучували містяни керівники профільних структурних підрозділів отримали доручення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 470 разів

ГАЛЕРЕЯ