Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога: «Мукачівський замок не можливо забрати у громади без її рішення. А такого рішення ми ніколи не приймемо»
Середа, 08 листопада 2017 16:07

Андрій Балога: «Мукачівський замок не можливо забрати у громади без її рішення. А такого рішення ми ніколи не приймемо»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні голова Закарпатської ОДА розпочав процедуру рейдерського захоплення найголовнішого надбання міста - замку Паланок.

Міський голова Мукачева Андрій Балога вважає, що як завжди в таких випадках, все зроблено всупереч законам, праву і здоровому глузду. «Як би це абсурдно не звучало, але пан Москаль хоче це зробити шляхом внесення змін до розпорядження Представника Президента України в Закарпатській області від 1992 року, фактично оголосивши себе правонаступником цього давно скасованого інституту влади. Виявляється, Заслужений юрист України не знає, що після 1992 року в Україні з'явилася Конституція, нові закони, які забороняють йому, як монарху, забирати і дарувати замки.

Хочу нагадати пану Москалю, що замок Паланок знаходиться в місті Мукачеві, а не в Чернівцях, і є власністю громади нашого міста. Ним володіли монархи та імперії, але ніколи - заслані самозванці і шахраї.

І на останок хочу нагади всім завойовникам-невдахам з комплексом Наполеона, що Мукачівський замок не можливо забрати у громади без її рішення. А такого рішення ми ніколи не приймемо», - зазначає міський голова на своїй сторінці в мережі фейсбук.

Прочитано 263 разів

ГАЛЕРЕЯ