Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві відзначають День покровителя міста Святого Мартина
Субота, 11 листопада 2017 21:15

В Мукачеві відзначають День покровителя міста Святого Мартина

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні Мукачево поглинула атмосфера Середньовіччя – в місті відзначають День святого Мартина, покровителя та захисника міста.

Урочистості розпочалися з меси в Кафедральному Соборі Святого Мартина. Протягом дня тривав лицарський турнір, дитячі поєдинки на м’яких мечах, танцювальні майстер-класи, розгорнуто середньовічні локації.

Вже о 17:30 біля міської бібліотеки сформувалася святкова колона з ліхтариками за участі дітей, лицарів, бюргерів та дам. Колона пройшла центральною частиною міста до Ратуші.

На учасників фесту чекало символічне окроплення землі молодим вином для родючості. До містян та гостей міста звернувся міський голова Андрій Балога. Опісля у центрі міста у центрі Мукачева зазвучав унікальний інструмент — карильйон.

Виконувала твір юна мукачівка Саша Макарова, яка їздила тренуватися на Гошівському карильйоні.

Після урочистостей, карильйон розмістять у замку Паланок, де раз на тиждень можна буде почути мелодії цього унікального інструменту.

Також в Мукачеві визначили переможців конкурсу «Чарівний ліхтарик» - переможці з різних шкіл міста отримали відзнаки та подарунки.

На містян та туристів було влаштовано фаєр-шоу від The Fire Life Theatre.

Вже о 20.00 годині в Мукачівському драматичному театрі розпочався святковий концерт за участі переможця Національного телевізійного конкуру «Голос країни 2017» протоієрея Олександра Клименка та супер-фіналістки «Голос діти» Іванни Решко. У програмі братимуть участь: вокальний ансамбль «BREVIS», заслужений артист України-Олександр Садварій, солістка Закарпатського народного хору, співачка-композитор Яна Садварій та творча молодь краю.

Мукачівська міськрада

Прочитано 550 разів

ГАЛЕРЕЯ