Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій БАЛОГА: «В травні в Мукачеві проведуть бізнес-форум за участі європейських партнерів»
Середа, 27 січня 2016 11:23

Андрій БАЛОГА: «В травні в Мукачеві проведуть бізнес-форум за участі європейських партнерів»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Цьогоріч бюджет Мукачева становить 670 мільйонів гривень, що на 65 млн. більше, ніж минулого року. Прямі доходи бюджету – 294 мільйонів, плюс державні субвенції на рівні 340 мільйонів. Про це Мукачівський міський голова Андрій Балога розповів виданню «Главком».

«У нас є великі підприємства: Fischer - це виробник лиж, найбільший виробник хокейних ключок у світі, постачають навіть НХЛ. У них є карбоновий цех, один з найкращих. До речі, карбонові запчастини на Lamborghini, Bugatti також виробляються у нас. Це величезне підприємство, директор – почесний громадянин міста, мукачівець Рябич Василь Андрійович.

У нас є Flextronics – дві тисячі працівників. Вісім підприємств легкої промисловості – швейні та столярні.

Офіційно у Мукачеві безробіття – 1,5%. Це люди, які стоять у Центрі зайнятості. Багато мешканців на заробітках. Багато працюють неофіційно. Але в принципі люди роботою забезпечені. Навіть якщо візьмете статистику – у Закарпатті не відбулося значного спаду роздрібної торгівлі, як загалом по Україні», - зазначає Андрій Балога.

«На травень ми запланували інвестиційний бізнес-форум в Мукачеві. Хочемо запросити усіх підприємців. У трьох наших міст-побратимів є індустріальні парки. Через культурні стосунки, освітні, побратимські нам легше буде завести їхніх підприємців до нас», - повідомив міський голова.

Прочитано 918 разів

ГАЛЕРЕЯ