Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Для удосконалення цивільного захисту міста Мукачева планується виділення коштів на суму 6,5 млн. грн.
Вівторок, 21 листопада 2017 12:00

Для удосконалення цивільного захисту міста Мукачева планується виділення коштів на суму 6,5 млн. грн.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Проект цієї Програми на 2018-2020 роки депутати розглядатимуть на черговій сесії міськради, яка відбудеться 30 листопада.

Основними завданнями Програми є створення та використання, у разі необхідності, матеріально-технічних засобів, які повинні спрямовуватись на забезпечення заходів із запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, а також утримання в належному стані об’єктів цивільного захисту, проведення різних планових навчань, своєчасне та повне оповіщення мешканців міста в разі надзвичайних ситуацій.

Для реалізації Програми планується виділення 6,5 млн. гривень на три роки. Ці кошти буде використано в тому числі і на придбання дизельних генераторів, гучномовців для оповіщення, дозиметрів, протигазів тощо. Прийняття даної Програми дасть змогу значно покращити стан цивільного захисту міста, організувати та навчити відповідних спеціалістів та планомірно проводити роботу у цьому напрямку.

Прочитано 332 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація