Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/30 млн. пропонують виділити на програму «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців»
Четвер, 23 листопада 2017 15:14

30 млн. пропонують виділити на програму «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На фінансування програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2018-2020 роки влада міста пропонує виділити 30 млн. гривень. Відповідний проект рішення буде розглянуто на черговій сесії міськради 30 листопада. Програма діє з 2016 року, і її прийняття ініціював міський голова Андрій Балога. Коштом програми надається і допомога важкохворим мукачівцям. Це кошти на пересадка органів, онкозахворювання, кардіологічні операції. Лише за останній рік фінанси на дороговартісне лікування допомогу отримали 544 містян в розмірі 12 млн. 283 тис. грн

Матеріальна допомога надається і сім’ям на придбання гігієнічних підгузок для дітей з інвалідністю та для дорослих лежачих осіб, чий матеріальний стан не дозволяє оплачувати такі витрати; громадянам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях і, внаслідок скрутного становища, не можуть подолати їх самостійно.

Надається матеріальна допомога для придбання путівок на оздоровлення учасникам бойових дій, івалідам війни (І-ІІ групи) та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради, понад два роки очікують проходження санаторно-курортного лікування за рахунок державної субвенції і чий матеріальний стан не дозволяє оздоровитися власним коштом (до 7 000 грн.).

Надається матеріальна допомога учасникам бойових дій, івалідам війни (І-ІІ групи) та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій для ремонту житла, яке належить їм на правах приватної власності, за умови, якщо житло потребує поточного ремонту, але матеріальний стан сім’ї заявника не дозволяє здійснити його за власний кошт (до 10 000 грн.).

Мукачівська міськрада

Прочитано 354 разів

ГАЛЕРЕЯ