Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві учасники АТО продовжують реєструвати право власності на земельні ділянки
П'ятниця, 24 листопада 2017 10:15

В Мукачеві учасники АТО продовжують реєструвати право власності на земельні ділянки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачево – одне з перших міст країни, яке систематично вирішує питання з виділення земельних ділянок військовим, учасникам АТО. В місті учасники АТО отримали можливість оформити у власність 646 земельних ділянок загальною площею понад 40 гектарів - ініціював такі рішення міський голова Андрій Балога. Наразі військовослужбовці на основі виданих дозвільних документів й надалі оформляють право власності. Йдеться про земельні ділянки в районі вулиці Франка Івана-бічна та в районі вулиці Берегівська-бічна.

Як повідомив керівник спілки учасників АТО міста Мукачева та Мукачівського району Володимир Васько наразі спілка бере активну участь в процесі оформлення документів на землю, щоб учасник АТО не витрачав час для відвідування різних установ. «Учасник АТО повинен прийти до нашої громадської організації, ми йому допомагаємо в оформленні документів, а потім звертаємося в “Закарпатгеодезцентр” і чекаємо результатів. Далі в телефонному режимі сповіщаємо учасників АТО про те, що треба прийти знову до нас і підписати проектну документацію.

Зазначу, що за сприяння міського голови Андрія Балоги ми ввели в дію механізм, згідно якого частина коштів з одноразової допомоги учасника АТО, тобто 200 грн., сплачується за оформлення документів. Інші 500 грн. учасник АТО отримує на свій рахунок», - зазначає керівник спілки.

Мукачівська міськрада

Прочитано 588 разів

ГАЛЕРЕЯ