Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві проведуть масштабну реконструкцію водозаборів
Понеділок, 27 листопада 2017 10:44

В Мукачеві проведуть масштабну реконструкцію водозаборів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

«Програму реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території м. Мукачево на 2018 рік» планують розглянути на черговій сесії міськради.

ММКП «Мукачівводоканал» є монополістом в місті з надання послуг з водопостачання та водовідведення. Вода видобувається з 84 працюючих артезіанських свердловин з глибини від 40 до 200 метрів та подається споживачам насосними станціями першого, другого та третього підйому. На добу місто споживає понад 25 тис. куб.м питної води. Загальна протяжність водопровідної мережі складає 222,5 км та каналізаційної мережі - 207,4 км.

Підприємство забезпечує питною водою понад 27 000 абонентів міста та близько 1 337 підприємств, установ та організацій, серед яких лікарні, дитячі садочки. Крім того, підприємство забезпечує місто централізованим водовідведенням, яке полягає в безперервному очищенні стічних та інших вод, які потрапляють до каналізаційних систем.

Також коштом програми проведуть монтаж смарт-лічильників із влаштуванням системи диспетчеризації, закуплять спецтехніку.

В місті проведуть масштабну реконструкцію водозабору на вулицях Севастопольскій, І.Франка, Чернишевського, в Ключарках. Проведуть і реконструкцію насосної станції підйому водозабору Чинадієво, технічне переоснащення свердловин водозабору Центральний, збудують вуличну каналізація по вул. Сковороди.

Мукачівська міськрада

Прочитано 240 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація