Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології
Понеділок, 27 листопада 2017 16:21

Сьогодні відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Депутати розглянули питання порядку денного, а саме:

1. Про затвердження Програми «Фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування та на відшкодування компенсаційних виплат по пільгах за абонентну плату телефонного зв’язку пільгових категорій громадян м.Мукачево» на 2017 рік.

2. Про внесення змін до Програми «Додаткового соціально - медичного захисту мукачівців» на 2017 рік (нова редакція).

3. Про міську Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та при наданні спеціалізованої та високоспеціалізованої стаціонарної медичної допомоги мешканцям м. Мукачево на 2018-2020 роки.

4. Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради (нова редакція).

5. Про затвердження Статуту Центру первинної медико - санітарної допомоги м. Мукачево (нова редакція).

6. Про затвердження Статуту Мукачівської центральної районної лікарні (нова редакція).

Прочитано 281 разів

ГАЛЕРЕЯ