Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/ЗВІТ ММКП «Муніципальна міліція»
Вівторок, 28 листопада 2017 12:08

ЗВІТ ММКП «Муніципальна міліція»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

За звітний період діяльність ММКП «Муніципальна міліція» була направлена на забезпечення дотримання норм та Правил благоустрою м. Мукачево, дотримання суб’єктами господарювання правил розміщення зовнішньої реклами, забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів на території міста, створення сприятливих умов для проживання мешканців та гостей міста.

За період з 01.11.2016 р. по 01.11.2017 р. ММКП «Муніципальна міліція» в складі 22інспекторів була проведена наступна робота:

1. Щоденно проводились перевірки дотримання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території міста, а також проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з метою здійснення профілактичних заходів та запобігання правопорушенням законодавства у сфері благоустрою м. Мукачева.

2. Щоденно здійснювались патрулювання території міста з метою виявлення порушників Правил благоустрою міста, виявлення та документування самовільно розміщених, без відповідного дозволу та проектної документації об’єктів та тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, рекламних конструкцій.

3. Щоденно проводилось виявлення правопорушень та складання приписів, щодо приведення об’єктів та елементів благоустрою міста до належного стану з визначенням строків проведення певних заходів, та контролювалось їх виконання.

За вищевказаний період інспекторами ММКП «Муніципальна міліція» за порушення Правил благоустрою міста, розміщення засобів зовнішньої реклами та Порядку розміщення вивісок, порушення порядку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання було винесено 954 приписи за порушення Правил благоустрою та здійснено контроль за їх виконанням. В результаті здійснення контролю за виконанням приписів в 735 випадках вимоги приписів було усунуто в зазначені строки, а за невиконання вимог приписів відносно порушників Правил благоустрою м. Мукачево було складено 219 адміністративних протоколів, які направлено на розгляд адміністративної комісії Мукачівського міськвиконкому, з яких на даний час 201 розглянуто, порушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

4. Інспекторами ММКП «Муніципальна міліція» суб’єктам господарювання було надано 375 письмових вимог (приписів), а також в усному порядку проінформовано більше 600 суб’єктів господарювання щодо необхідності укладення договору сервітутного землекористування за користування землями комунальної власності під час здійснення підприємницької діяльності. На даний час в результаті діяльності ММКП «Муніципальна міліція» укладено 268 договорів сервітутного землекористування. Орендна плата за користування землями комунальної власності з юридичних осіб складає - 7027,8 тисяч гривень, з фізичних осіб – 20696 тисяч гривень. 27 договорів сервітутного землекористування (близько 30 га) знаходяться на розгляді. На суб’єктів господарювання які відмовляються укладати договори сервітутного землекористування до прокуратури м. Мукачева для прийняття рішення по суті скеровано 107 матеріалів.

5. В результаті діяльності ММКП «Муніципальна міліція» всі суб’єкти господарювання, які використовували літні тераси уклали договори сервітутного землекористування на 2017 рік.

6. З метою виконання рішень Мукачівської міської ради «Про демонтаж тимчасових споруд в м. Мукачево», працівниками ММКП «Муніципальна міліція» було проведено контроль щодо законності розміщення тимчасових споруд (засобів реклами) на території м. Мукачева, винесено 217 приписів порушникам, які встановили засоби зовнішньої реклами без відповідних дозволів, з вимогою в зазначені строки, в добровільному порядку демонтувати самовільно встановлені засоби зовнішньої реклами. За невиконання вимог приписів на 72 суб’єктів господарювання було складено адміністративні протоколи, які розглянуті адміністративною комісією Мукачівського міськвиконкому, порушники притягнуті до відповідальності у вигляді штрафу та демонтовано 13 малих архітектурних форм та 32 рекламні конструкції, що знаходилися у користуванні фізичних та юридичних осіб без наявних документів та укладання договорів сервітутного землекористування.

7. За звітній період за порушення Правил благоустрою міста Мукачево складено 1651 адміністративних протоколів, а саме:

- за порушення правил благоустрою (ст.150-152 КУпАП) складено 1060 протоколів:

• з них за розміщення засобів реклами без дозволу (ст. 152 КУпАП) складено 207 протоколів.

• за неналежне утримання території (ст. 152 КУпАП) складено 195 протоколів.

- за порушення правил торгівлі на ринках (ст. 159 КУпАП) складено 115 протоколів.

- за вигул потенційно небезпечних порід собак в громадських місцях (ст. 154 КУпАП) складено 67 протоколів;

- за стоянку автотранспорту на місцях для інвалідів (ст. 152-1 КУпАП) 7 протоколів.

На порушників накладено штрафних санкцій на загальну суму 412 тисяч 488 гривень з яких на даний час сплачено 141, 4 тисячі гривень.

8. За звітній період ММКП «Муніципальна міліція» розглянуто та прийнято рішення по 575 письмовим заявам та скаргам мешканців м. Мукачева та розглянуто 606 усних звернень громадян, по яким було прийняте відповідне рішення та повідомлено заявників.

9. За звітний період працівниками ММКП «Муніципальна міліція» вул. Зелена, вул. Закарпатська, вул. Чайковського, припинено діяльність стихійних ринків, припинено стихійну торгівлю в центральній частині міста. Дане питання постійно тримається на контролі та проводиться відповідна щоденна робота з приводу недопущення виникнення стихійних ринків в подальшому.

10. Постійно проводиться робота по виявленню та припиненню неправомірного розповсюдження рекламної продукції, розклеювання рекламних матеріалів на парканах, стовпах та спорудах. Налагоджений контроль за дотриманням вимог суб’єктами господарювання, які займаються розповсюдженням реклами Закону України «Про рекламу», в разі виявлення фактів порушення винні особи притягаються до адміністративної відповідальності у вигляді накладання штрафу. За звітний період попереджено 107 суб’єктів господарювання про заборону встановлення без відповідного дозволу засобів виносної реклами (штендерів), які виносились підприємцями біля об’єктів господарювання.

11. Спільно з Державною екологічною інспекцією Закарпатської області в пожежо-небезпечний період 2017 р. проводились рейди з метою виявлення та недопущення самовільного випалювання сухої рослинності або її залишків. За самовільне випалювання сухої рослинності до адміністративної відповідальності притягнуто 63 осіб.

Виявлено та попереджено дві проти епідеміологічні ситуації, а саме встановлено два факти складування туш свиней з ознаками захворювання сибірською чумою, встановлено особу яка скоїла дане правопорушення та притягнуто її до відповідальності.

12. Інспекторами ММКП «Муніципальна міліція» по виявленим фактам кримінальних правопорушень до правоохоронних органів направлено 28 повідомлень.

13. Проводились заходи по забезпеченню громадського порядку під час 25 масових заходів на території міста, серед яких особливо відзначилися як наймасовіші фестиваль «Червене вино», «Варишська палачінта», «Огинь і мясо» «Відкритий чемпіонат України з велоспорту» «Чемпіонат України з марафонського бігу» «Кубок Мукачева з мотокросу». Спільно з працівниками патрульної поліції м. Ужгород та м. Мукачево постійно проводиться робота по евакуації транспортних засобів за порушення Правил паркування. З часу роботи евакуатора було здійснено евакуацію та доставку на штраф-майданчик 85 транспортних засобів, на порушників накладено штрафні санкції у розмірі 74 тисячі 103 гривні, проводилась робота по недопущенню проїзду великовагового транспорту через місто.

14. Співробітниками ММКП «Муніципальна міліція» встановлена дислокація 150 розподільних шаф які належать ПАТ УКРТЕЛЕКОМ. Вирішується питання про укладання договорів сервітутного землекористування. Окрім вказаного проводиться робота по встановленню місць дислокації телекомунікаційних веж МТС та Київстар та споруд підстанцій Закарпатобленерго та Закарпатгаз.

15. Постійно проводиться роз’яснювальна та профілактична робота, щодо дотримання Правил благоустрою м. Мукачева в засобах масової інформації та телебаченні.

Прочитано 362 разів

ГАЛЕРЕЯ