Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Звіт Мукачівське міське комунальне підприємство «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ»
Вівторок, 28 листопада 2017 12:07

Звіт Мукачівське міське комунальне підприємство «ЦЕНТР ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівське міське комунальне підприємство «Центр Інформаційних Систем» - є комунальним підприємством, що утворено з метою підвищення добробуту мешканців міста Мукачева, для оптимізації систем управління містом, забезпечення громади належними інформаційними послугами.

Одним із завдань, за даний період було створення та впровадження системи автоматизованої оплати та обліку проїзду (електронний квиток) в міському пасажирському транспорті міста Мукачева. Фахівці нашого підприємства впровадили багатофункціональну ID-картку Мукачівця з транспортним та соціальним додатком.

Варто зазначити, що багатофункціональна електронна пластикова картка «Картка Мукачівця» є іменною електронною пластиковою карткою, є матеріальним носієм персональних даних утримувача картки і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

Використовуючи картку «Картка мукачівця» кожному Мукачівцю надається можливість отримувати пільги, доплати, допомоги, компенсації, знижки, цільову адресну допомогу та інші заходи соціальної підтримки; а також забезпечити облік проїзду у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху; здійснити оплату житлово-комунальних послуг. Крім того за допомогою вказаної картки можна обслуговуватись в лікувально-профілактичних установах, отримати медичні послуги та інше.

Картка "Картка Мукачівця" передбачає підключення інших додатків, за результатами їх реалізації (за бажанням утримувача картки "Картка Мукачівця"):

Комунальний додаток - надання та облік пільг та субсидій при оплаті житлово-комунальних послуг.

Банківський додаток - надання та облік повного спектра банківських послуг.

Медичний додаток - надання та облік повного спектра медичних послуг.

Торговий додаток - надання та облік знижок в роздрібних торгово-сервісних підприємствах, аптеках, медичних установах, закладах культури, комунальних підприємствах, тощо.

Освітній додаток - формування електронного середовища взаємодії батьків, інфраструктури міста, навчальних закладів для забезпечення інтересів учнів у навчальних закладах міста Мукачево.

Картка Мукачівця випускається Ощадбанком на базі платіжних карток міжнародної платіжної системи MasterCard та підтримує функцію безконтактних платежів PayPass.

Безконтактна картка стане незамінною для містян при користуванні автобусами громадського транспорту. Так, на картці встановлено транспортний додаток, що дає можливість проїзду у міському пасажирському транспорті, зарахування певної кількості поїздок. На неї здійснюватиметься зарахування певної кількості пільгових поїздок на конкретний період часу для пільгових категорій населення. Саме завдяки Картці Мукачівця пільговики зможуть безкоштовно користуватися послугами громадського транспорту.

Також, ММКП «Центр Інформаційних Систем» займається технічним обслуговуванням та ремонтом міської системи відео спостереження та систем відео спостереження в навчальних закладах міста Мукачева.

Окрім того, іде підготовка до створення єдиного call-centr.

Прочитано 337 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація