Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/30 млн. виділять на програму «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців»
Четвер, 30 листопада 2017 11:54

30 млн. виділять на програму «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На фінансування програми «Додаткового соціально-медичного захисту мукачівців» на 2018-2020 роки влада міста пропонує виділити 30 млн. гривень. Відповідний проект рішення схвалено на сесії міськради. Програма діє з 2016 року, і її прийняття ініціював міський голова Андрій Балога. Коштом програми надається і допомога важкохворим мукачівцям. Це кошти на пересадку органів, онкозахворювання, кардіологічні операції.

Матеріальна допомога надається і сім’ям на придбання гігієнічних підгузок для дітей з інвалідністю та для дорослих лежачих осіб, чий матеріальний стан не дозволяє оплачувати такі витрати; громадянам, які опинилися в складних життєвих ситуаціях і, внаслідок скрутного становища, не можуть подолати їх самостійно.

Надається матеріальна допомога для придбання путівок на оздоровлення учасникам бойових дій, івалідам війни (І-ІІ групи) та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради (до 7 000 грн.).

Надається матеріальна допомога учасникам бойових дій, івалідам війни (І-ІІ групи) та членам сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій для ремонту житла, яке належить їм на правах приватної власності, за умови, якщо житло потребує поточного ремонту, але матеріальний стан сім’ї заявника не дозволяє здійснити його за власний кошт (до 10 000 грн.).

Мукачівська міськрада

Прочитано 159 разів

ГАЛЕРЕЯ