Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві вулиці та тротуари освітлюватимуть з допомогою світлодіодних світильників
Понеділок, 01 лютого 2016 13:07

В Мукачеві вулиці та тротуари освітлюватимуть з допомогою світлодіодних світильників

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Проект нового вуличного освітлення представили в Мукачеві. Його представлено фахівцями ПАТ «Мукачівський завод «Точприлад», які розробили проект за участі фахівців з угорської компанії «Мезеї Вілл».

Голова правління заводу «Точприлад» Петро Ремінець зазначив, що проектом передбачається встановити в місті ефективне та економічно вигідне освітлення. Насамперед в Мукачеві планують освітлити вулиці міста з використанням світлодіодних світильників. Пілотний проект включає освітлення центральної частини міста, включно з вулицею Грушевського та два мости. Також буде освітлено вулицю Данила Галицького та частини вулиці Росвигівської. Освітлять й заплановану кільцеву розвязку по вулиці Данила Галицького. Окрім того встановлять архітектурне освітлення драмтеатру, Ратуші, Державного прапору на площі Миру.

Світильник

Загалом, заплановано встановити 160 світильників різної потужності (з них - 48 на мостах). Світильник дає змогу освітлювати не лише проїжджу частину, а й пішохідні тротуари. Світильник споживатиме електроенергії у 5-6 разів менше за діючі, при цьому якість освітлення буде суттєво кращим. Термін реалізації проекту – всього 3 місяці. Представники заводу «Точпридал» зазначали, що на світильники дають гарантію 10 років. Окрім того, їх вироблятимуть в Мукачеві, буде створено нові робочі місця, а податки надходитимуть у місцевий бюджет.

Тібор Копчош,  головний конструктор компанії «Мезеї Вілл» зазначає, що проектанти розробили світильники, які створюють найкращі умови освітлення і є довговічними. «Створений продукт, який має три варіанти розмірів. Їх використовують і для освітлення парків та архітектурних об’єктів. Їх вже встановлено в Угорщині, Хорватії та Румунії. Світло вночі комфортне і при цьому акцентується увага на безпеці для водіїв та пішоходів», - зазначив фахівець.

Мукачівська міськрада

Прочитано 479 разів

ГАЛЕРЕЯ