Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Український письменник Макс Кідрук презентував у Мукачеві новий роман “Не озирайся і мовчи”
Вівторок, 05 грудня 2017 12:03

Український письменник Макс Кідрук презентував у Мукачеві новий роман “Не озирайся і мовчи”

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Вчора, 4 грудня, мукачівці мали чудову нагоду поспілкуватися з відомим українським письменником та мандрівником, автором романів, які стали національними бестселерами, Максом Кідруком, який в рамках презентаційного туру #100містНОІМ завітав і до Мукачева.

У читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. О. Духновича зібралося чимало шанувальників творчості молодого письменника, якому вдалося знайти та впевнено зайняти власну нішу в сучасній українській літературі.

Макс Кідрук цікаво і змістовно розказав про себе, про те, з чого почалося його письменницьке життя, про мандрівки різними куточками світу, про те, як народжувалися ідеї та як писалися і як видавалися власні твори (М.Кіндрук є автором восьми художніх книг та п’яти тревелогів), про свої найближчі плани, а також відповідав на численні запитання присутніх. Основний акцент під час зустрічі був, звичайно, на новому романі письменника “Не озирайся і мовчи”, який уже став одним із претендентів на звання Книга року ВВС. Це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, підліткове бажання втекти від реальності.

По закінченні кожен охочий мав нагоду отримати автограф письменника та сфотографуватися на згадку.

Прочитано 196 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація