Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога провів прийом громадян
Вівторок, 05 грудня 2017 16:04

Андрій Балога провів прийом громадян

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян сьогодні провів міський голова Андрій Балога. Питання, які цього разу озвучували містяни стосувалися соціальної сфери та галузі житлово-комунального господарства. Керівник громадської організації «Ром Арт» Тиберій Йонаш просив сприяння структурі, яка займається вихованням малечі. За словами пана Тиберія вони намагаються розкрити талант діток, активно працюють у мистецькому напрямку, де діти вчаться малювати, співати і танцювати. Для організації необхідно окрім приміщень й допомогу в придбанні мольбертів та фарб. Обладнання для навчання організація невдовзі вже отримає.

Пані Віта, представник обласної організація «Я чую» просила сприяння у відкритті філіалу в Мукачеві. Активісти займаються з дітьми, в яких вроджені вади слуху. Наразі в місті таких 38 діток і вони потребують приміщення та фахівців. Відповідне доручення сприяти в облаштуванні приміщення отримала на прийомі начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Любов Мандзич.

Мешканець багатоповерхівки на бульварі Юрія Гойди скаржився на не завжди якісні послуги облуговуючої компаній. Коштом міського бюджету тут цьоріч капітально ремонтують проїзд, вже відремонтвоано дах. Якщо мешканці багатоповерхівки створять ОСББ, то структура отримає фінансову допомогу, і будуть самі вирішувати долю свого майна.

Влада міста й надалі впроваджуватиме проекти стимулювання створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, - констатував міський голова. Наразі таких в місті створено 42. На черговій сесії міськради схвалено програму «Сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків в м. Мукачево на 2018-2020 роки» на реалізацію якої планується виділити майже 5 млн. гривень.

Програмою передбачається створення ефективного механізму стимулювання впровадження енергозберігаючих заходів в побуті шляхом відшкодування з міського бюджету частини суми за кредитами, одержаними ОСББ, ЖБК на реалізацію енергозберігаючих заходів. Кошти насамперед спрямуватимуться на модернізацію, реконструкцію, утеплення і ремонт покрівель, дахового перекриття, підвальних приміщень, всіх інженерних мереж і обладнання у будинку, утеплення під’їздів (встановлення та заміна вікон, вхідних дверей), модернізацію систем освітлення під’їздів, заміна та встановлення головних розподільчих щитів у житлових будинках, утеплення стін фасаду.

Мукачівська міськрада

Прочитано 215 разів

ГАЛЕРЕЯ