Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево ділиться досвідом розвитку дошкільної освіти
П'ятниця, 08 грудня 2017 09:22

Мукачево ділиться досвідом розвитку дошкільної освіти

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

У Мукачеві успішно пройшов Всеукраїнський науково-практичний семінар, на який завітало чимало освітян з різних куточків країни

Усі вони приїхали дізнатися щось нове, поновити свої знання та, звісно, обговорити тему: "Створення умов для формування світогляду дошкільників засобами культурного слова у полікультурному середовищі» аби надалі проводити хорошу та якісну роботу зі своїми вихованцями.

Проходив семінар у стінах нового Мукачівського НВК «Загальноосвітня школа 1-3 ст. – дошкільний навчальний заклад» №10.

Господарі закладу гостинно та із неймовірною теплотою зустріли своїх колег, намагались створити для них найкращі умови, щоб захід пройшов успішно, зручно та вдало.

У рамках Всеукраїнського семінару пройшли показові заняття з дітьми 2 молодшої групи на тему «Формування мовленнєвої компетенції молодших дошкільників засобами гри», заняття з дітьми середньої групи на тему «Навчання дітей переказу літературного твору з використання творчих завдань», заняття з дітьми старшої групи на тему «Складання розповідей за серією сюжетних картин на основі творів М. Плацковського»,

Окрім занять пройшли майстер-класи з впровадження інтегрованих технологій. Їх проводили представники закладів-учасників дослідно-експериментальної діяльності, а саме заклади дошкільної освіти №47, 67 м.Краматорська Донецької області, заклад дошкільної освіти м. Мукачева №23 та навчально-виховний комплекс №1 з м.Рівне.

Управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому

Прочитано 220 разів

ГАЛЕРЕЯ