Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутатські комісії почали розгляд проектів рішень чергової сесії
Середа, 03 лютого 2016 16:15

Депутатські комісії почали розгляд проектів рішень чергової сесії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Сьогодні в Мукачівській міськраді відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології (голова комісії Ольга Паламарчук) та з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку (голова комісії Тетяна Щербан).

На сайті міської ради вже оприлюднено 32 проекти рішень. Серед них і «Про встановлення щомісячних стипендій міської ради кращим спортсменам і тренерам м. Мукачева на 2016 рік»«Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік»«Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у натуральних показниках бюджетними установами міста на 2016 рік», «Про реорганізацію Державного закладу "Вузлова лікарня ст. Мукачево ДТГО «Львівська залізниця» та ряд інших.

Детально обговорили програму покращення екологічного стануЗагальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми 253 тис. гривень. В першу чергу за кошти планують очистити канали міста та проводити систематичну боротьбу з карантинним бур’янами. Так, заплановано провести вирубку, вирізку дерев та чагарників на дамбах Коропецького каналу; проводити покіс бур’янів та різнотрав’я на дамбах каналу та здійснити санітарну очистка від сміття та розчистка наносів водою та заторів на Коропецькому каналі.

DSC 0028

Окрім того в Мукачеві проводитимуть своєчасні заходи з боротьби з розповсюдженням карантинних бур’янів борщівника Сосновського, амброзії полинолистої, сахалінської гречихи.

Вивчили проект рішення «Про створення Будинку Національних спільнот». На об’єкті вже відбулося спільне засідання депутатських комісії з питань комунальної власності та земельних відносин та комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку. До міської влади звернулися керівники 11 національно-культурних товариствта громадських організацій міста Мукачева з пропозицією створити в місті Будинок Національних спільнот. Йдеться про колишній будинок вчителя, в якому на першому поверсі наразі діє лише одна з понад 200 громадських організацій міста. Будівля знаходиться у занедбаному стані – і все це результат «господарювання» 20 років у приміщенні однієї з громадських організацій.

Депутатами пропонується передати її на баланс управління культури, оновити та проводити тут заходи національно-культурних товариств.

Мукачівська міськрада

Прочитано 784 разів

ГАЛЕРЕЯ