Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога: «Рішення парламенту щодо фінансування ПТУ з державного бюджету є справедливим»
Четвер, 04 лютого 2016 17:46

Андрій Балога: «Рішення парламенту щодо фінансування ПТУ з державного бюджету є справедливим»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівський міський голова Андрій Балога прокоментував на своїй сторінці в мережі фейсбук рішення Верховної Ради, яким передбачається фінансування галузі профтехосвіти коштом державного бюджету.

«Мукачево було одним з перших міст в Україні, яке чітко та відверто озвучило позицію щодо фінансування ПТУ. Безвідповідально перекладати його на плечі громад, адже у випадку з нашим містом – це фінансовий тягар у розмірі понад 40 мільйонів гривень. А це кошти, які місто запланувало на ремонти доріг, освітлення, водопроводів, харчування дітей.

Як не парадоксально, на Мукачево навіть подали в суд за таку позицію: голова ОДА замість того, аби відстоювати інтереси місцевого самоврядування, вирішив з нами судитися, лишень аби показати свою відданість столичним босам. Саме так діють васали, а не патріоти.

І ось сьогодні Верховна Рада ухвалила зміни до бюджету, згідно з якими ПТУ фінансуватимуться все ж з державного бюджету. Це рішення консолідувало усі фракції, бо є дійсно правильним та справедливим. Ухвалити його ми закликали усім депутатським корпусом Мукачівської міської ради, і я щиро вдячний, що до думки нашого міста прислухалися», - зазначив Андрій Балога.

Прочитано 541 разів

ГАЛЕРЕЯ