Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Депутатські комісії продовжили вивчати проекти рішень чергової сесії
П'ятниця, 05 лютого 2016 16:30

Депутатські комісії продовжили вивчати проекти рішень чергової сесії

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні в міськраді відбулося засідання постійних депутатських комісій з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту (Олександр Лізанець) та з питань бюджету та соціально-економічного розвитку (голова – Михайло Лабош).

Депутатам насамперед представники однієї з компаній представили проект вуличного освітлення. Йдеться про використання сонячної енергії. Світильники працюватимуть на світлодіодних лампах з лінзами. На стовпах встановлюватимуть панелі з фотоелементами. Для накопичення енергії використовуватимуть гелієві акумулятори. Термін окупності проекту – 10 років. Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів зазначив, що місто зацікавлене у запроваджені проекту за умови залучення грантових коштів.

DSC 0022

Окрім того, розглядали проекти рішень - «Про продовження дії договорів оренди приміщень шкільних їдалень на 2016 рік», «Про встановлення щомісячних стипендій міської ради кращим спортсменам і тренерам м.Мукачева на 2016 рік», «Про внесення змін до рішення 84 сесії 6-го скликання Мукачівської міської ради від 24 вересня 2015 року № 1560», «Про внесення змін до Положення про стипендію міської ради для обдарованих і талановитих дітей, які навчаються у школах естетичного виховання та клубних закладах м. Мукачево», «Про внесення змін в рішення 87-ї сесії 6-го скликання 22 жовтня 2015 року №1610 «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів, передбачених в міському бюджеті на надання дотації житлово-комунальному господарству ММКП «Мукачівводоканал», «Про внесення змін до бюджету міста Мукачево на 2016 рік» та ряд інших.

Мукачівська міськрада

Прочитано 478 разів

ГАЛЕРЕЯ