Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві урочисто відкрили найбільший винний фестиваль країни "Червене вино-2018"
П'ятниця, 12 січня 2018 18:12

В Мукачеві урочисто відкрили найбільший винний фестиваль країни "Червене вино-2018"

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Найбільший фестиваль вина країни «Червене вино» сьогодні урочисто відкрили у Мукачеві. Три роки тому фест, який став візитівкою не тільки Мукачева, а й всього краю проводиться в спеціально облаштованому фестивальному містечку парку «Перемога». Тут свою продукцію в дерев'яних будиночках презентують кращих 40 виноробів краю. Працюють також харчові павільйони та з будиночки продажу сувенірів.

Урочисте відкриття стартувало о 17:00 в центрі Мукачева, на площі Кирила та Мефодія, звідти ходою - до парку Перемога, до фестивального містечка. На площі облаштували сцену, на якій перед глядачами виступили актори Мукачівського театру.

Після театралізованого виступу на сцені урочисто відкрили бочку вина, як символ початку цьогорічного фестивалю "Червене вино 2018".

На відкритті фесту в парку мукачівців та гостей міста привітав міський голова Андрій Балога. Виступить і гурт Рокаш з композицією "Вінко червеноє", яка фактично є гімном фестивалю. Також на головній сцені виступить оркестр радості «Ватага», Оксана Славна.

Урочисте закриття фестивалю, нагородження переможців відбудеться у неділю, о 14:00. Переможці отримують дипломи та спеціальні призи.

Прочитано 709 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація