Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві долучатимуть експертів для розробки проектів рішень міськради
Понеділок, 08 лютого 2016 09:32

В Мукачеві долучатимуть експертів для розробки проектів рішень міськради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

При постійних депутатських комісіях Мукачівської міськради планують створити дорадчу раду. Таку пропозицію  озвучили на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики,  оборонної роботи та надзвичайних ситуацій. Проект положення про дорадчу ради при постійних комісіях міської ради  буде оприлюднено і протягом місяця громадськість матиме змогу його обговорити.  

Раду пропонують створити з метою проведення відкритого діалогу між депутатським корпусом, громадськістю, експертами. Також вона матиме право надавати пропозиції щодо питань, які плануються до розгляду депутатами. Члени ради мають право брати участь у розробці та громадській експертизі проектів рішень, що готуються до розгляду на сесії міськради, надавати на розгляд комісій проектів рішень з життєдіяльності міста, щодо формування переліку питань з розгляду комісій.

Рішення дорадчої ради матимуть рекомендаційний характер та використовуватимуться для подальших напрацювань при підготовці та розгляді на засіданнях комісій.

Мукачівська міськрада

Прочитано 639 разів

ГАЛЕРЕЯ