Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мешканці Мукачева можуть без комісій оплачувати комунальні послуги «Карткою мукачівця» онлайн
Четвер, 18 січня 2018 09:44

Мешканці Мукачева можуть без комісій оплачувати комунальні послуги «Карткою мукачівця» онлайн

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ощадбанк скасував комісію при здійсненні платежів на довільні реквізити, в тому числі за житлово-комунальні послуги, у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7».

Відтепер за допомогою «Картки мукачівця» або будь-якої іншої платіжної картки Ощадбанку можна оплачувати товари та послуги за реквізитами будь-якої компанії на рахунки, відкриті в українських банках. Для здійснення платежів без комісії у WEB- та mobile-банкінгу «Ощад 24/7» потрібно обрати меню «Платежі на довільні реквізити». Система передбачає створення шаблонів, а саме заповнення реквізитів лише один раз, і подальше їх використання для швидкої оплати. Крім того, можна створити платіжне доручення – регулярний автоматичний платіж, наприклад, для здійснення платежу кожного 20-го числа.

Випуск муніципальних карток для містян є безкоштовним. Мешканці отримують на картку заробітну плату, пенсії, соціальні та інші виплати, здійснюють розрахунки в торговельній мережі та онлайн-платежі, користуються карткою для проїзду в міських автобусах, де працюють спеціальні турнікети, мають право придбавати ліки в аптеках та відвідувати культурно-розважальні заклади міста зі знижками. Пенсіонери можуть сплачувати карткою за комунальні послуги в касах Ощадбанку без комісії.

Для оформлення картки необхідно пред’явити паспорт, ідентифікаційний код та пенсійне посвідчення або інший документ, що підтверджує пільги (за наявності).

У разі бажання оформити картку мукачівці можуть звертатись до Ощадбанку в місті за адресами:

вул. Ярослава Мудрого, 11;

вул. Росвигівська, 7, прим. 34;

вул. Пушкіна, 12, прим. 37;

вул. Берегівська, 3;

вул. Графа фон Шенборна, 49/2;

вул. Червоноармійська, 7-а, прим. 39;

вул. Осипенка, 35-а, прим. 24;

вул. Зріні, 115;

вул. Лавківська, 1-б.

Прочитано 549 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація