Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Ефективність роботи: за рік судами скасовано всього 0,4% протоколів складених «Муніципальною міліцією»
Вівторок, 23 січня 2018 17:08

Ефективність роботи: за рік судами скасовано всього 0,4% протоколів складених «Муніципальною міліцією»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Черговий прийом громадян провів міський голова Андрій Балога, на який прийшли містяни з своїми проблемами. Мешканка вулиці Сільвая, яка опалює квартиру електричними камінами, скаржилася, що невзмозі оплатити рахунки за електроенергію. Начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Зотова поінформувала заявницю, що вона має право на оформлення субсидії на опалення. Громадянці надано допомогу з оформленням субсидій. Представники громадської організації «Безмежна любов» просили сприяння в додаткових приміщеннях реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями. Це питання буде розглянуто фахівцями виконкому.

Учасник бойових дій з вулиці Ринкова просив допомогу з ремонтом житла. В місті коштом програми «Додаткового соціально-медичного захисту» торік 13 учасників бойових дій отримали майже 130 тис. на ремонт житла.

Також на прийом прийшли представники громадських організацій, які скаржилися на роботу працівників КП «Муніципальна міліції». На їх думку працівники підприємства виносять незаконні за їх словами протоколи. Натомість статистика кардинально різниться з їх словами. За рік судами скасовано всього 0,4% протоколів, які складено працівниками «Муніципальної міліції». Згідно інформації юридичного відділу виконкому за період період з 01.11.2016 р. по 01.11.2017 було розглянуто 1247 протоколів про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких було винесено 1235 постанов.

За вказаний період до суду було оскаржено всього 23 постанови адміністративної комісії, що становить 1,9% від загальної кількості винесених постанов. І лише 0,4% постанов скасовано.

Влада міста пропонує громадськості долучатися до обговорення роботи підприємства шляхом обговорення на депутатській комісій та інших публічних майданчиках. Також, у зв’язку з прийняттям законодавства щодо паркування і евакуацію автомобілів функції та структуру «Муніципальної міліції» планують змінити.

Мукачівська міськрада

Прочитано 291 разів

ГАЛЕРЕЯ