Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві фахівці розробляють проект реконструкції ДЮСШ
П'ятниця, 26 січня 2018 09:42

В Мукачеві фахівці розробляють проект реконструкції ДЮСШ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Комунальне підприємство Мукачівської міськради «Мукачевопроект» розробляє проект реконструкції спорткомплексу ДЮСШ. Згідно технічного обстеження об’єкту будівлі та чаші басейну потребують реконструкції та підсилення несучих конструкцій.

Проектом передбачено демонтаж споруд, які не підлягають відновленню. Існуючу часу басейну пропонується розділити на дві чаші розміром 15 на 14 метрів для термальної води та розміром 15 на 25 метрів – для прісної. Відновлення чаші буде виконуватися монолітними залізобетонним конструкціями. Між басейнами буде облаштовано підвальне приміщення насосної станції. В термальному басейні встановлять місця для сидіння по периметру та в центрі чаші, які будуть освітлюватися у вечірній час. Глибина басейну з прісною водою становитиме від 2 до 3 метрів, термального – метр. По периметру басейнів пропонується облаштувати резинове покриття, оскільки воно безпечне та зносостійке, - ділиться планами директор КП «Мукачевопроект» Іван Черепаня.

Також проектом передбачено будівництво адмінкорпусу, в якому буде хол, рецепція, коридор, кабінет лікаря, роздягальні, душові, санвузли, котельня, господарські приміщення, комора. Загальна площа адмінкорпусу становитиме 273 метрів квадратних.

Щодо благоустрою, то проектом передбачається облаштування тенісних корів, універсальних майданчиків, зовнішнє освітлення пішохідних доріжок, клумби, нові місця для паркування автомобілів. Також буде проведена заміна всіх інженерних мереж та території ДЮСШ.

Мукачівська міськрада

Прочитано 516 разів

ГАЛЕРЕЯ