Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві створюють Будинок Національних спільнот
Четвер, 11 лютого 2016 11:24

В Мукачеві створюють Будинок Національних спільнот

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

З відповідним клопотанням до міської влади звернулися представники національно-культурних товариств міста. Сьогодні депутати міськради підтримали цю ініціативу і прийняли рішення про створення в Мукачеві Будинку Національних спільнот.  Питання детально обговорювали і на комісіях, і в ході сесії. За відповідне рішення проголосували 21 депутати.

Напередодні сесії міський голова  Андрій Балога та представники  17 національно-культурних товариств міста підписали суспільний договір.  Згідно документу влада зобов’язується створити  міський “Будинок національних спільнот” на базі приміщень першого та другого поверхів загальною площею 538 кв.м. за адресою: площа Миру, 30 , які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Мукачево. Також  міська рада зобов’язується не відчужувати  це приміщення. Більше того - міська влада планує відремонтувати будівлю та утримувати її коштом міського бюджету.

Своїм рішенням депутати вилучили з балансу Мукачівського міського об'єднання громадян "Общество підкарпатських русинов" приміщення першого поверху за адресою: пл. Миру, 30, м. Мукачево та  вилучили з балансу Мукачівського міського комунального підприємства "ЖРЕП-3" приміщення другого поверху.

Також рішенням будівлю передано, без права відчуження, на баланс відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради з метою створення Будинку Національних спільнот:

Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради доручено  розробити положення "Про Будинок Національних спільнот" та  провести комплекс заходів по організації використання приміщень, виключно для громадських організацій національно-культурних товариств, з  функціональним призначенням – конференц-зал, організації прийому громадян громадськими організаціями, проведення зборів, тощо. Графік функціонування необхідно буде узгоджувати з виконавчим комітетом Мукачівської міської ради.

Депутати надали дозвіл відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради укласти договір оренди комунального майна – вбудованих приміщень у цій будівлі загальною площею 29,70 кв.м. з Мукачівським міським об'єднанням громадян "Общество підкарпатських русинов"  терміном на 2 роки 11 місяців, з правом пролонгації.

Мукачівська міськрада

Прочитано 524 разів

ГАЛЕРЕЯ