Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві впроваджують систему електронного обліку пацієнтів
П'ятниця, 09 лютого 2018 10:02

В Мукачеві впроваджують систему електронного обліку пацієнтів

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

В Мукачеві працівники медичної галузі аналізували стан розвитку медичної галузі за 2017 рік. Підсумкова конференція проходила на базі Мукачівської районної лікарні. Як зазначила начальник відділу охорони здоров’я міськвиконкому Любов Мандзич всього на фінансування закладів охорони здоров’я у 2017 році виділено 158 млн. 239 тис. грн., в тому числі на первинну медичну допомогу 14 млн. грн. Витрати бюджетних коштів на одного мешканця становили 1712 грн. при обласному показнику 1024 грн.

У звітному році профінансовано на 14 млнгрн. цільові міські медичні програми, що становить 100% від потреби і дало можливість забезпечення в повному обсязі ліками всі пільгові категорії населення, онкохворих, хворих з цукровим діабетом, трансплантованими органами, фенілкетонурію та іншими важкими недугами.

Із міського бюджету виділено 1 млн. 786 тис. грн. для закупівлі медичного обладнання для офтальмологічного, хірургічного кабінетів поліклінічного відділення Мукачівської ЦРЛ та ЦПМСД.

Відкрито нову жіночу консультацію та придбано нові меблі, обладнання, інвентар для цього підрозділу на суму 1 млн. 350 тис. грн.

Впроваджено систему електронного обліку пацієнтів та впровадження електронних протоколів лікування , оцінка якості надання медичної допомоги у всіх відділеннях стаціонару, на стадії завершення даний процес в поліклінічному відділення та центрі первинної медико-соціальної допомоги. Автоматизація робочих місць дає можливість для медичного персоналу підвищити ефективність роботи, скоротити витрати робочого часу на оформлення медичної документації, в режимі реального часу відслідковувати проведення обстежень та мінімізує витрати часу на їх отримання.

Впровадження електронних клінічних протоколів дасть можливість здійснення моніторингу за ефективністю лікувально-діагностичного процесу.

Стосовно пацієнта, то він буде мати можливість зберігати всю свою медичну документацію у електронному вигляді на «Картці мукачівця» та використовувати її при зверненні в інші лікувально-профілактичні заклади. Окрім того, будуть впроваджені модулі, завдяки яким можна буде записатися на прийом до лікаря, отримати інформацію про проведені обстеження в режимі реального часу, отримати консультацію лікаря за допомогою скайп-зв’язку та телемедицини.

Прочитано 511 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація