Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Андрій Балога: «В Мукачеві проведуть ремонт у новоствореному Будинку Національних спільнот»
Четвер, 11 лютого 2016 15:50

Андрій Балога: «В Мукачеві проведуть ремонт у новоствореному Будинку Національних спільнот»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Сьогодні Мукачівська міськрада схвалила рішення про створення Будинку Національних спільнот. Міська влада має амбітні плани щодо облаштування тут конференц-залу, приміщення для національних товариств міста. Суспільний договір про такі наміри напередодні підписав міський голова Андрій Балога та очільники 17 національно-культурних товариств міста. Йдеться про будівлю площею 585 метрів квадратних. Перший поверх до сьогоднішнього дня користувала одна з громадських організацій. Другий поверх наразі не використовувався. Міська влада рішенням зобов’язується не відчужувати майно, провести тут ремонт.

«Питання із створення Будинку Національних спільнот намагалися перенести у політичну площину. Врешті депутати узгодили питання про створення в місті такої структури. Запропонували  справедливе рішення – до приміщення першого поверху додати й кабінети другого поверху, об’єднати все в один комплекс, щоб всі громадські організації національних спільнот мали приміщення для використання, для здійснення статутної діяльності. Міська влада взяла на себе зобов’язання відремонтувати приміщення, привести у належний вигляд, адже наразі воно перебуває у жахливому стані», - зазначив міський голова Андрій Балога у коментарі ЗМІ.

Мукачівська міськрада

Прочитано 994 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація