Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
Понеділок, 19 лютого 2018 15:04

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки вбудованого приміщення комунальної власності за адресою: м. Мукачево, пл. Кирила і Мефодія, 16.

2. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях міста Мукачева.

3. Про передачу, надання, вилучення земельних ділянок громадян

м. Мукачева.

4. Про передачу земельних ділянок у приватну власність.

5. Про оголошення аукціону, затвердження початкової ціни та інших особливих умов аукціонного продажу майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево – будівель та споруд за адресою: м. Мукачево, вул. Філатова Володимира, 1-а.

6. Про надання дозволу ГО "Закарпаття-Спорт" на облаштування спортивного та дитячого майданчиків.

7. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

8. Про передачу у власність земельних ділянок шляхом викупу, затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок, що відчужуються, затвердження ціни та інших істотних умов договорів купівлі-продажу.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель м. Мукачева.

10. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

Прочитано 203 разів

ГАЛЕРЕЯ