Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/У сквері-парку на Валенберга облаштують мультиспортивні майданчики
Вівторок, 20 лютого 2018 10:05

У сквері-парку на Валенберга облаштують мультиспортивні майданчики

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На черговій сесії Мукачівської міськради депутати розглянуть проект рішення про надання дозволу громадській організації "Закарпаття-Спорт" на облаштування спортивного та дитячого майданчиків для активного відпочинку мешканців міста в сквері ім. Рауля Валленберга на земельній ділянці комунальної власності орієнтовною загальною площею 1900 кв. м.

Враховуючи неприбутковий статус заявника, а також те, що громадська організація бере на себе витрати, пов’язані із облаштуванням спортивного та дитячого майданчиків та забезпечує безкоштовний вільний доступу до зазначених об’єктів усіх бажаючих - користування земельною ділянкою пропонується здійснюється на умовах безоплатного сервітуту.

Громадській організації "Закарпаття-Спорт" в процесі облаштування та експлуатації спортивного та дитячого майданчиків буде доручено забезпечити дотримання санітарних норм та безпеки на відповідній території, а також інших вимог чинного законодавства.

Нагадаємо, що на засіданні архітектурно-містобудівної ради розглядали проект з реконструкції скверу зі створенням мультиспортивних майданчиків по вулиці Валенберга. З відповідним клопотанням до міської ради звернулися представники громадської організації «Закарпаття-Спорт». Це має бути поліфункцікональний спортивний майданчик для дітей та дорослих для заняття різними видами спорту. Загальна орієнтовна площа території скверу 2270 метрів квадратних, орієнтовна площа забудови (спортивний павільйон, збірно-розбірна конструкція) – 800 метрів квадратних, дитячий майданчик площею 250 метрів квадрантих.

Майданчик буде розміщено позаду ресторанного комплексу на набережній Латориці. Це буде відкритий майданчик для занять багатьма видами спорту (важка атлетика, бокс, греко-римська боротьба, фітнес, кросфіт, воркаут та інші) , і що головне - безкоштовно. Меценати хочуть облаштувати майданчики своїм коштом.

Прочитано 244 разів

ГАЛЕРЕЯ