Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Вівторок, 20 лютого 2018 17:14

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

1. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату на 2018 рік.

2. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, забезпечення правопорядку та безпеки громадян у м. Мукачеві на 2018 рік.

3. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області на 2018 рік.

4. Про затвердження Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2018 рік.

5. Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2018 рік.

6. Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2018 рік».

7. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2018 рік.

8. Про Програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в Мукачівському прикордонному загоні на 2018 рік.

10. Про застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

11. Про визначення Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради надавачем послуг з водопостачання.

12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

13. Про затвердження звіту Мукачівського міського голови про здійснення державної регуляторної політики Мукачівською міською радою та її виконавчим комітетом за 2017 рік.

14. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської
ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік».

15. Про стан законності на території міста Мукачево упродовж 2017 року

та заходи щодо її зміцнення.

16. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Мукачівській міській раді та її виконавчих органах».

Дозвіл на оприлюднення регуляторного акту:

17. Про затвердження Положення про консультативне опитування мешканців міста Мукачева у новій редакції.

Затвердження висновку до регуляторного акту:

18. Про затвердження Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево.

19. Заява Балога А.В. щодо конфлікту інтересів.

Секретаріат ради

Прочитано 397 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація