Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Сьогодні, 21 лютого у міськраді засідала депутатська комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Середа, 21 лютого 2018 17:54

Сьогодні, 21 лютого у міськраді засідала депутатська комісія з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Комісія затвердила та розглянула наступний порядок денний засідання:

1. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення щодо створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Мукачівського об’єднаного міського військового комісаріату на 2018 рік.

2. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності, забезпечення правопорядку та безпеки громадян у м. Мукачеві на 2018 рік.

3. Про затвердження Програми матеріально-технічного забезпечення Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області на 2018 рік.

4. Про затвердження Програми захисту конституційних прав і свобод громадян, гарантування належного розгляду звернень громадян на 2018 рік.

5. Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2018 рік.

6. Про затвердження «Програми забезпечення державної безпеки, протидії тероризму, контрабанді, корупції та організованій злочинності на 2018 рік».

7. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків на 2018 рік.

8. Про Програму матеріально-технічного забезпечення Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2018 рік.

9. Про затвердження Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби в Мукачівському прикордонному загоні на 2018 рік.

10. Про застосування положень Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

11. Про визначення Комунального підприємства «Міськводоканал» Мукачівської міської ради надавачем послуг з водопостачання.

12. Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

13. Про затвердження звіту Мукачівського міського голови про здійснення державної регуляторної політики Мукачівською міською радою та її виконавчим комітетом за 2017 рік.

14. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської

ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік».

15. Про стан законності на території міста Мукачево упродовж 2017 року та заходи щодо її зміцнення.

16. Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Мукачівській міській раді та її виконавчих органах».

 Зокрема, комісією надано дозвіл на оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження Положення про консультативне опитування мешканців міста Мукачева у новій редакції» для отримання зауважень і пропозицій та затверджено висновок до регуляторного акту: «Про затвердження Положення про організацію та проведення громадських слухань з питань містобудівної діяльності в місті Мукачево».

Прочитано 220 разів

ГАЛЕРЕЯ