Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві створять центр комплектування та соціальної підтримки
Четвер, 22 лютого 2018 10:25

В Мукачеві створять центр комплектування та соціальної підтримки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Рішення про програму підтримки  створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Мукачівського об’єднаного  міського  військового комісаріату  прийнято на черговій сесії міськради. Загальний обсяг фінансових  ресурсів, необхідних для реалізації програми становить 1 млн. 550 тис. гривень.

Програма покликана вирішити проблему створення на базі військового комісаріату  територіального центру комплектування та соціальної підтримки  з метою виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, комплектування особовим складом Збройних Сил України за контрактом та призовом, організації оборонно-мобілізаційної роботи та підготовки з мобілізації людських і транспортних ресурсів, планування та ведення заходів територіальної оборони в особливий період, впровадження ефективної системи обслуговування та надання сервісних послуг щодо соціального і правового захисту відповідної категорії громадян згідно з чинним законодавством.

Створення на базі військового комісаріату  територіального центру комплектування та соціальної підтримки сприятиме забезпеченню прозорості в системі надання послуг військовозобов’язаним, резервістам, військовослужбовцям, ветеранам війни та військової служби, учасникам АТО, пенсіонерам з числа військовослужбовців та членам їх сімей, удосконаленню порядку комплектування Збройних Сил України особовим складом та організації оборонно-мобілізаційної роботи.

Програмою передбачаються заходи, спрямовані на проведення ремонтних робіт будівель територіального центру ;переобладнання та оформлення приміщень для здійснення заходів соціального забезпечення громадян; забезпечення приміщень та  меблями, засобами автоматизації та інформаційної підтримки.

Мукачівська міськрада

Прочитано 217 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація