Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Юридичний відділ/Апеляційний суд відмовив у задоволенні позову щодо поновлення на роботі у Мукачівській центральній районній лікарні
Вівторок, 27 лютого 2018 11:01

Апеляційний суд відмовив у задоволенні позову щодо поновлення на роботі у Мукачівській центральній районній лікарні

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            12 лютого 2018 року в Апеляційному суді Закарпатської області відбувся розгляд справи за цивільним позовом екс-начальника відділу кадрів Мукачівської центральної районної лікарні до Мукачівської міської ради, її виконавчого комітету та Мукачівської ЦРЛ.

            У своїх вимогах позивач просив визнати незаконним та скасувати наказ начальника Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради про звільнення, поновити її на роботі та стягнути з відповідного відділу середній заробіток за час вимушеного прогулу.

            Рішенням Мукачівського міськрайонного суду позивачу було відмовлено в задоволенні позовних вимог у зв’язку зі спливом позовної давності.

            Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, позивач подав апеляційну скаргу до Апеляційного суду Закарпатської області.

            У результаті розгляду справи, впродовж двох судових засідань, судді апеляційної інстанції дійшли до висновку, що позивач пред'явив позов лише до одного належного відповідача - Мукачівської ЦРЛ, тоді як Відділ охорони здоров'я, наказ якого оспорювався і про стягнення коштів з якого було поставлено питання, не брав участі в справі. Мукачівська міська рада і Виконавчий комітет Мукачівської міської ради не є належними відповідачами у трудовому спорі, що розглядається, та не є сторонами трудового договору. Відтак, суд першої інстанції не мав процесуальних підстав за відсутності належного відповідача для вирішення спору, як щодо його прав, так і щодо прав позивача по суті.

            Зважаючи на вищевикладене, Апеляційний суд Закарпатської області скасував рішення суду першої інстанції, разом з тим позивачу відмовлено у задоволенні позовних вимог внаслідок порушення вимог закону щодо суб’єктного складу сторін у справі.

Юридичний відділ

Прочитано 7384 разів
Юридичний відділ

пл. Духновича, 2, каб. № 68,

тел. 5-41-80

email: law.city_council@keeper.ua

ГАЛЕРЕЯ