Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Цьогоріч в Мукачеві запрацює новий ЦНАП, де містяни зможуть отримати понад 200 адмінпослуг
Четвер, 01 березня 2018 11:29

Цьогоріч в Мукачеві запрацює новий ЦНАП, де містяни зможуть отримати понад 200 адмінпослуг

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Його зводять позаду міської Ратуші з минулого року. Вже цього року Центр надання адміністративних послуг відчинить двері для своїх відвідувачів. Будівлю нового ЦНАПу зроблять максимально зручною та сучасною. Вхід буде облаштовано і для осіб з обмеженими можливостями, а позаду - стоянка для транспорту відвідувачів. Визначили підрядника робіт через систему електронних закупівель. Сюди буде перенесено ряд структур – Держгеокадастр, МРЕО, РАГС, БТІ, абонентський відділ водоканалу. Водночас саме завдяки тому, що в новий ЦНАП перейдуть працювати кілька підрозділів органів влади, в місті вивільняться одразу кілька будівель. Так, в приміщенні управління праці та соціального захисту населення, що по вулиці Валенберга буде облаштований дитячий садочок на 150 діток. Міський голова вже дав доручення з виготовлення проектно-кошторисної документації для реконструкції будівлі під дитсадок. Також у інших вивільнених будівлях відкриють молодіжний центр та інші важливі заклади. І саме громада міста вирішуватиме як розпоряджатися майном.

У новому ЦНАПі містяни зможуть отримати комфортно і що головне оперативно адміністративні послуги. За кілька днів тут можна буде оформити права водія, закордонний паспорт, ID-картку , реєструватимуть шлюб, оформлюватимуть документів на житло та землю, оформлюватимуть субсидії, працюватиме абонентський відділ водоканалу. Тут за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення різні органи влади та підрозділи органу місцевого самоврядування зможуть надавати понад 200 адміністративних послуг! Це дозволить зручно, швидко і фахово обслуговувати мешканців, надавати погодження та висновки без залучення особи (замовника послуг), скоротити терміни надання послуг, збільшити кількість прийомних годин, створити комфортні умови очікування та заповнення документів.

З гідно з проектом, загальна площа добудови – 1900 метрів квадратних.

На 1-ому поверсі працюватиме офіс міграційної служби, рецепція, зал очікування, санвузли.

На 2-ому поверсі працюватиме зал урочистих подій РАГСу, Держгеокадастр, МРЕВ.

На 3-ому поверсі діятиме безпосередньо ЦНАП. Тут облаштують 18 кабінетів та серверну. Будівля буде облаштована для людей з особливими потребами.

Проект нового ЦНАПу розробили фахівці КП «Мукачівпроект».

Також в новій будівлі працюватиме й управління праці та соціального захисту населення.

Мукачівська міськрада

Прочитано 218 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація