Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/На черговій сесії 29 березня 2018 року депутати розглянуть проект регуляторного акта «Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м. Мукачева” (нова редакція)»
Вівторок, 06 березня 2018 11:21

На черговій сесії 29 березня 2018 року депутати розглянуть проект регуляторного акта «Про затвердження Положення “Про бюджет громадських ініціатив м. Мукачева” (нова редакція)»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

            Постійна депутатська комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку розглянула даний проект та надала дозвіл на оприлюднення його в засобах масової інформації з метою отримання зауважень та пропозицій.

Дане Положення визначає основні вимоги до організації і запровадження бюджету громадських ініціатив міста Мукачева як інструменту розвитку демократії, залучення членів територіальної громади до управління та розподілу коштів бюджету міста.

Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської ради https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/rehuliatorna-diialnist/proekty-rehuliatornykh-aktiv-ta-arv .

Секретаріат ради

Прочитано 200 разів

ГАЛЕРЕЯ