Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві внесено зміни до рішення «Про встановлення розміру ставки транспортного податку»
Четвер, 18 лютого 2016 17:36

В Мукачеві внесено зміни до рішення «Про встановлення розміру ставки транспортного податку»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Мукачівська міська рада внесла зміни до рішення «Про встановлення розміру ставки транспортного податку в м.Мукачево». Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати (у 2016 році – 1,03 млн. грн.)встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.


Перелік автомобілів, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат, визначатиметься за методикою, затвердженою Кабінетом міністрів та  публікуватимуться на сайті Мінекономрозвитку.

У разі спливу п’ятирічного віку легкового автомобіля протягом звітного року податок сплачується за період з 1 січня цього року до початку місяця, наступного за місяцем, в якому вік такого автомобіля досяг (досягне) п’яти років.

До цього року розмір податку становив 25 тис. грн на рік за легкові автомобілі з об'ємом двигуна понад 3 л, віком до п'яти років – і нові, і вживані.

Цьогоріч розмір податку не змінюватиметься.

Мукачівська міськрада

Прочитано 483 разів

ГАЛЕРЕЯ