Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта
П'ятниця, 16 березня 2018 14:48

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Повідомляємо, що на офіційному сайті Мукачівської міської ради в розділі «Регуляторна діяльність» оприлюднено проект регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок передачі виконавчим комітетом Мукачівської міської ради квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Мукачева, у власність громадян».

Дозвіл на оприлюднення надала постійна депутатська комісія з питань комунальної власності та земельних відносин.

Положення визначає порядок передачі (приватизації) квартир багатоквартирних будинків, одноквартирних будинків, жилих приміщень у гуртожитках, які використовуються громадянами на умовах найму, у власність громадян.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу Управління міського господарства виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Детальніше: https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/rehuliatorna-diialnist/item/8906-povidomlenniaproopryliudnenniaproekturehuliatornohoaktaprozatverdzhenniapolozhenniaproporiadokperedachivykonavchymkomitetommukachivskoimiskoiradykvartyrbudynkivzhylykhprymishchenuhurtozhytkakhshchonalezhatdokomunalnoivlasnosti .

Секретаріат ради

Прочитано 162 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація