Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві комунальні підприємства планують перейти на закупівлі через електронну систему ProZorro
П'ятниця, 19 лютого 2016 14:25

В Мукачеві комунальні підприємства планують перейти на закупівлі через електронну систему ProZorro

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Cьогодні у великому залі Мукачівської міськради провели навчання-семінар за участі спеціалістів ТзОВ «Інформаційні технології» (м. Київ) щодо впровадження механізму проведення електронних закупівель та необхідності реєстрації на електронних майданчиках, які входять до складу системи електронних закупівель ProZorro.

Рішення про перехід в Мукачеві  установ на здійснення закупівель товарів, робіт через електронну систему ProZorro прийнято на нараді 10 грудня 2015 року. Пропонується долучити вже найближчим часом до системи одне з комунальних підприємств міста.

Перший заступник Мукачівського міського голови Ростислав Федів зазначив, що влада міста зацікавлена в реалізації цього проекту, адже буде можливість ефективніше використовувати бюджетні кошти.

В області почали проводити електронні закупівлі через систему з липня 2015 року. Наразі держпідприємства краю відкрили 236 електронних тендерів на суму понад 4 млн. гривень. Фактична економія на електронних закупівлях становить 14%, - про це повідомив представник електронного майданчика, що входить до системи ProZorroСергій Сагун. Також він подякував міській владі за співпрацю. «Окрім того  ми допоможемо знайти нові ринки збуту. Провідні компанії працюють через систему електронних закупівель. З 1 серпня всі державні підприємства переходять на закупівлі в системі. Тому є перспектива долучення до проекту», - зазначає Сергій Сагун.

Мукачівська міськрада

Прочитано 931 разів

ГАЛЕРЕЯ