Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Мукачево долучилося до пілотного проекту ProZorro.Продажі
Четвер, 22 березня 2018 12:23

Мукачево долучилося до пілотного проекту ProZorro.Продажі

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Декларацію про приєднання до проекту сьогодні підписав міський голова Андрій Балога.

Цією декларацією Мукачівська міська рада заявляє про своє приєднання до меморандуму та пілотного проекту ProZorro.Продажі

ProZorro.Продажі – проект, створений з ініціативи громадських організацій, держави та приватних торгових майданчиків та побудований за принципами системи ProZorro.

Метою створення проекту є прозора, швидка та ефективна реалізація державного і комунального майна, а також запобігання корупції завдяки громадському контролю за публічними продажами.

Проект допомагає значно підвищити ефективність від продажу комунального майна і звести до мінімуму корупційні ризики. Сьогодні майно місцевих громад через ProZorro.Продажі продають 37 аукціонних систем, що забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій під час продажу та оренди комунальної власності.

Завдяки проекту всі інвестори зможуть отримувати інформацію про торги в місті з продажу майна. Створені єдині правила ведення публічних торгів в електронній торговій системі Prozorro.Продажі забезпечують повноцінний відкритий доступ громадськості до інформації про результати публічних торгів.

Проектний менеджер ро роботі з регіонами проекту ProZorro.Продажі Олексій Мовчан висловив впевненість, що Мукачево може стати лідером в Західній Україні з впровадження цього проекту.

Мукачівська міськрада

    

Прочитано 217 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація