Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/На виконкомі розглянули питання пасажирських перевезень
Вівторок, 27 березня 2018 12:57

На виконкомі розглянули питання пасажирських перевезень

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

На черговому засіданні виконавчого комітету схвалено рішення «Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про тарифи на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами». Наразі послуги з перевезення пасажирів автобусами міських маршрутів надаються суб'єктами підприємницької діяльності приватної форми власності та Мукачівським міським комунальним підприємством «Мукачівпастранс».

На сьогоднішній день вартість проїзду не відповідає рівню фактичних витрат на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, вартість шин та запасних частин до автотранспорту, рівню мінімальної заробітної плати.

Востаннє тариф на пасажирські перевезення в місті піднімали три роки тому, - констатує начальник управління міського господарства В’ячеслав Гасинець. З того часу суттєво зросли складові тарифу – пальне і мінімальна зарплата.

«Якщо на початку 2015 року вартість літра пального коштувало 15 гривень, нині- 25. Мінімальна зарплата зросла у два з половиною рази, зросла й вартість обслуговування транспорту, запчастини. Тому перевізники й звернулися до міської влади з пропозицією підняття тарифу на 25%. Наразі тариф не піднімався – лише прийнято рішення «Про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Мукачівської міської ради «Про тарифи на перевезення пасажирів міськими автобусними маршрутами».» , -повідомив начальник управління міського господарства В’ячеслав Гасинець.

Прочитано 307 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація