Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/Посол Литви в Україні Марюс Януконіс: «Паланок» - один з кращих замків України
П'ятниця, 30 березня 2018 16:54

Посол Литви в Україні Марюс Януконіс: «Паланок» - один з кращих замків України

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Сьогодні в Мукачеві побував Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. Він вже відвідав трикотажну фабрику «Мрія», де залучені інвестиції з Литовської Республіки. Опісля відбулася зустріч з міським головою Андрієм Балогою, участь в якій взяв також і Почесний консул Литовської Республіки у місті Ужгороді та Закарпатській області Віктор Гарапко.

Окрім економічної співпраці, залученні нових інвестицій з Литовської Республіки, було обговорено співпрацю в гуманітарній сфері. Дипломат цікавився туристичним потенціалом Мукачева. Як повідомив міський голова, щороку фіксується ріст туристів майже на 20%. Окрім традиційних відвідування замку «Паланок» є зацікавленість й різноманітними фестивалями, які проводить місто. Більша частина зустрічі стосувалася саме спільного проекту в замку «Паланок» щодо відкриття кімнати литовського князя Федора Корятовича.

Минулоріч в стінах замку литовськими партнерами вже відбулася урочиста презентація проекту «Кімната історичної пам’яті князя Федіра Корятовича». Тоді відбулася передача копії портрету князя Корятовича, який зберігається в Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі. Портрет став першим експонатом майбутньої експозиції. Незабаром тут буде облаштований виставковий зал –кімната князя Корятовича. Це перший музей України, де буде представлена історична спадщина і Литви.

Пан Посол зауважив, що вважає «Паланок» одним з кращих замків України та запевнив, що цей проект дозволить залучити в тому числі й туристів з Литви.

Прочитано 343 разів

ГАЛЕРЕЯ