Ви тутМіська влада/МІСЬКА РАДА/В Мукачеві встановили тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5 %
Вівторок, 10 квітня 2018 11:41

В Мукачеві встановили тариф на водопостачання та водовідведення з врахуванням рентабельності підприємства 5 %

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 


Рішення «Про затвердження вартості тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення» розглянули на засіданні виконавчого комітету. Наразі тариф на воду в місті вдвічі нижчий, ніж в середньому по області. Навіть з врахуванням підвищення тарифу, мукачівці платитимуть за послуги з водопостачання та водовідведення менше, ніж в інших містах Закарпаття. Новий тариф економічно обгрунтований і передбачає рентабельність підприємства на рівні 5%, - констатує керівник ММКП «Мукачівводоканал» Ігор Федорняк. Він зазначає, що діючий тариф становить 10 грн 58 коп. Він розрахований з мінімальної зарплати 1460 грн, палива – 18 грн, електрики – 1 грн 50 коп. «Тож ми розробили коригування цін згідно з чинниками, які діють тепер, а саме: мінімальна заробітна плата становить 3723 грн, паливо – 26–27 грн, електроенергія – 2 грн 63 коп. Відтак собівартість видобутку та подачі води населенню вийшла близько 19 грн», - каже керівник підприємства. Водночас зазначає Ігор Федорняк новий тариф дозволить пришвидшить реалізацію проекту з цілодобового водопостачання. Наразі в місті загальна кількість вулиць з централізованим водопостачанням - 280, з них 189 вулиць з цілодобовим водопостачанням, що становить 68%.

З 1 травня вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води становитиме 18,75 гривень за метр кубічний. Вартість послуги з централізованого постачання та водовідведення холодної води з використання внутрішньобудинкових систем – 19,66 гривень за метр кубічний.

Управління міського господарства

Прочитано 360 разів

ГАЛЕРЕЯ